Туреччина посилює обмеження для невакцинованих від коронавірусу громадян

Туреччина посилює обмеження для невакцинованих від коронавірусу громадян

Фото: Associated Press

Нові заходи почнуть діяти від 6 вересня.

У Туреччині від невакцинованих від COVID-19 громадян почнуть вимагати доказів негативного ПЛР-тесту на коронавірус для відвідування низки громадських місць.

Відповідну заяву увечері в четвер, 19 серпня, озвучив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, пише Anadolu Agency.

"Ми будемо вимагати регулярних ПЛР-тестів від наших нещеплених студентів і співробітників університетів. Ми також запровадимо обов'язкове ПЛР-тестування для перельотів у літаках, проїзду в міжміських автобусах, а також відвідування концертів, театрів і кінотеатрів", - вказав турецький лідер.

За його словами, нові заходи почнуть діяти від 6 вересня. "Ми попросимо вчителів та інших працівників, які перебувають у контакті з учнями, але ще не вакциновані, проходити ПЛР-тести не рідше двох разів на тиждень", - уточнив Ердоган.

Президент Туреччини також зазначив, що вакцинація від COVID-19 для ромадян країни є "добровільною" і необхідності в "примусі" немає.

Тим часом Ізраїль від середи, 18 серпня, почав вимагати від усіх громадян старше трьох років довідку про COVID-вакцинацію або негативний результат тесту на коронавірус для відвідування ресторанів, кафе, музеїв, бібліотек, тренажерних залів і басейнів.

Новини світу: у Туреччині скорочують комендантську годину та відкривають заклади харчування

Новини світу: у Туреччині скорочують комендантську годину та відкривають заклади харчування

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація