Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туреччина викликала главу дипмісії США через "лайк" у Twitter

У Вашингтоні назвали лайк "помилкою".

Міністерство закордонних справ Туреччини викликало повіреного США через лайк у Twitter. Джеффрі Ховеньер мусить пояснити, чому офіційна сторінка дипмісії Вашингтона вподобала повідомлення, у якому йдеться, що країні варто підготуватися до політичного життя без лідера Партії націоналістичного руху Девлета Бахчелі, який має проблеми зі здоров'ям.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на AP.

Своєю чергою, у посольстві назвали лайк "помилкою" і перепросили за нього, втім це не вплинуло на рішення Туреччини. Зокрема, твіт у країні трактували як припущення, що лідер націоналістів Девлет Бахчелі може незабаром померти. 

Відомо, що публікацію у Twitter зробив журналіст, якого Туреччина звинувачує у приналежності до мережі, очолюваної проповідником Гюлленом. Анкара звинувачує його у спробі державного перевороту 2016 року.

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив про початок нової військової операції на території Сирії. Метою він назвав схід річки Євфрат. Таку позицію турецький лідер зайняв нібито після провокацій та обстрілів прикордонних населених пунктів із сирійської території. "Терпінню Туреччини є межа", - підкреслив Ердоган.

Залиште свій коментар

Вибір редакції