Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У бельгійському зоопарку народилося кумедне жирафеня

Ім'я малюкові закликають обрати спільним голосуванням.

У бельгійському зоопарку показали наймолодшого мешканця – маленьке жирафеня з'явилося на світ минулого тижня і стало першим новонародженим у звіринці цього року. Жирафа на ім'я Мегара народжувала вперше, і хоча доглядачів у той час не було, усе минуло добре і для мами, і для малюка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Стать жирафеняти ще не відома, так само, як і ім'я, яке традиційно оберуть шляхом голосування з трьох найпопулярніших. Поки малюк робить перші невпевнені кроки, кожен охочий може запропонувати як його назвати. Єдина умова – наймення мусить починатися з літери "С".

У новому дослідженні, опублікованому в журналі Current Biology, учені припускають існування на планеті Земля аж чотирьох видів жирафів, а не одного, як вважалося раніше. В середині минулого року науковці дослідили мітохондріальні ДНК жирафів на території суб-сахарської Африки й дійшли висновків, що розбіжності всередині одного виду настільки вражаючі, що їх можна прирівняти до відмінностей між полярним та бурим ведмедями.

ВідеоМиле жирафеня: у бельгійському зоопарку показали наймолодшого мешканця

Залиште свій коментар

Вибір редакції