У Білорусі слідчі взялися за громадян, які воюють на Донбасі

Зі 100 ймовірних правопорушників, МВС надіслало до Слідчого комітету Росії лише 12 імен.

Міністерство внутрішніх справ Білорусі направило в Слідчий комітет РФ матеріали щодо 12 громадян, які, ймовірно, брали участь у бойових діях з обох сторін конфлікту в Донбасі.

Про це повідомив голова МВС республіки Білорусь Ігор Шуневич, пише РИА "Новости".

"Є матеріали перевірок, вони спрямовані в Слідчий комітет. Загальний список передбачуваних учасників бойових дій (громадян Білорусі) становить понад  100, а матеріалів, які були спрямовані в Слідчий комітет, лише 12", - сказав Шуневич.

У вівторок, 15 грудня, голова МВС Білорусі наголосив, що державна структура діє максимально неупереджено.

"Слідчий комітет або знайде підстави для порушення кримінальних справ, за матеріалами наших перевірок підстави вже є, або відмовить у порушенні кримінальних справ. У будь-якому разі, рішення прийматиме слідчий", - зауважив білоруський міністр.

Зауважимо, що правоохоронні органи Білорусі неодноразово попереджали, що найманцям, які беруть участь у бойових діях в Донбасі, загрожує відповідальність. 

Нагадаємо, що нещодавно у Білорусі затримали підозрюваного в зв'язках з "ІД". Ним виявився 28-річний уродженець Чечні, який покинув республіку ще в 2003 році. На запитання, чим він займався в Білорусі, чоловік відповідати відмовився.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: