У Британії вводять новий рівень обмежень через COVID-19: що змінилося

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
1030
У Британії вводять новий рівень обмежень через COVID-19: що змінилося

Associated Press

Медики говорять про зниження "рівня тривоги" у Великій Британії від 4 до 3.

У країні третій рівень означає поступове скорочення заходів соціального дистанціювання та інших обмежень.

Як пише Sky News, за словами головних медичних фахівців, рівень попередження про COVID-19 у Великій Британії повинен бути знижений.

У заяві медиків і директора Національної служби охорони здоров'я йдеться, що люди повинні залишатися "пильними" по відношенню до вірусу, але кажуть, що рішення про зниження рівня попередження було узгоджене "завдяки зусиллям громадськості Великої Британії".

Система оповіщення про COVID, яку використовує уряд Великої Британії. / news.sky.com

"Головні медичні працівники Британії та медичний директор Національної служби охорони здоров'я Англії згодні з тим, що рівень готовності країни повинен перейти від рівня 4 на рівень 3. Однак COVID-19 як і раніше поширюється серед людей, тому усім необхідно зберігати пильність. Це залишається серйозною пандемією в усьому світі", - йдеться у заяві.

У Великій Британії Рівень 4 означає, що епідемія COVID-19 "перебуває в загальному круговороті" і "передача висока або зростає експоненціально". Рівень 3 - хоча цей рівень також передбачає, що епідемія "в загальному круговороті", в ньому відсутнє твердження "передача висока або зростає експоненціально". Це означає поступове скорочення заходів і обмежень соціального дистанціювання.

Рівень 2: щоб перейти на цей рівень, вірус повинен бути присутній в країні, але кількість випадків зараження і передачі буде невелика. Рівень 1 - той показник, якого Велика Британія в кінцевому підсумку сподівається досягти. Буде означати, що "COVID-19 не присутній у Британії".

Нагадаємо, Кіпр скасував карантин для щеплених від коронавірусу українців. У разі необхідності мандрівників можуть попросити здати ПЛР-тест на коронавірус. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.