Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Даласі обвалилася парковка з десятками автомобілів

Причини інциденту наразі не зрозумілі.

Десятки машин опинилися під тоннами бетону в американському Даласі. Там утворилося провалля на парковці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Інцидент зафіксували камери зовнішнього стеження: спершу обвалилася одна з секцій двоповерхової парковки, а за кілька годин по тому завалилася вже інша. Минулося без жертв, але щонайменше 21 машина перетворилася на брухт. Саме стільки розтрощених машин нарахували рятувальники після першого обвалу, а вони підозрюють, що стільки ж може бути й під другою секцією. Що стало причиною такої трощі – наразі невідомо.

Як повідомлялося, 25 липня у Києві внаслідок зливи обвалилися конструкції шляхопроводу на перехресті вулиць Олени Теліги та Кирилівської. За словами керівника управління КМДА з питань надзвичайних ситуацій Романа Ткачука, внаслідок обвалу ніхто не постраждав. 

ВідеоОбвал парковки в американському Далласі: десятки машин опинилися під тонами бетону

Десятки машин опинилися під тонами бетону в американському Далласі. Інцидент зафіксували камери зовнішнього стеження. Спершу обвалилася одна з секцій двоповерхової парковки. За кілька годин по тому завалилася вже інша. Минулося без жертв. А от щонайменше 21 автівка перетворилася на брухт. 

Обвал парковки в американському Далласі: десятки машин опинилися під тонами бетону

Залиште свій коментар

Вибір редакції