У Держдумі РФ розповіли про одержання пропозиції від ПАРЄ щодо формування делегації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російські депутати протягом тижня пообіцяли оприлюднити своє рішення.

Парламентська асамблея Ради Європи надіслала Держдумі РФ листа з пропозицією сформувати делегацію для участі в зимовій сесії асамблеї.

Про це заявив віце-спікер нижньої палати російського парламенту Петро Толстой, пише ТАСС.

"Від 21 січня розпочинається чергова сесія ПАРЄ. Державна дума отримала лист від секретаря ПАРЄ з пропозицією сформувати делегацію", - розповів він.

За словами Толстого, питання щодо формування делегації ПАРЄ від Росії детально обговорили на Раді Держдуми.

"Усі члени Ради, представники всіх фракцій зійшлися на думці, що необхідно, підтримуючи постійний діалог з нашими колегами ПАРЄ як на двосторонній основі, так і безпосередньо з цією організацією, ще раз провести консультації і протягом тижня заявити позицію парламенту щодо нашої подальшої участі в цій організації", - підкреслив Толстой.

Нагадаємо, Росію було усунено від роботи у ПАРЄ протягом 2014 та 2015 років через порушення принципів Ради Європи. Від 2016 року Росія припинила брати участь у роботі асамблеї. Проте робота в усіх інших органах РЄ продовжувалася. Від 2017 року РФ не сплачує внески у Раду Європи.

9 жовтня Парламентська Асамблея Ради Європи відхилила доповідь щодо повноважень делегацій, слухання якої просували представники Росії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції