На Філіппінах біля церкви вибухнуло дві бомби. Десятки загиблих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вибухи сталися в римо-католицькому соборі.

Дві бомби вибухнули у римо-католицькому соборі на південному острові Філіппін, де активізувалися мусульманські бойовики. В результаті вибухів загинула щонайменше 27 людей, ще понад 70 отримали поранення.

Про це повідомляє Associated Press 27 січня.

Перша бомба вибухнула в соборі Джоло під час недільної меси, а друга за межами комплексу, коли урядові сили реагували на атаку, повідомили представники безпеки. Вибухи відійшли від входу в собор і розірвали головний зал, розрізаючи на шматки лавки і поваливши інші двері. Другий вибух стався неподалік за межами комплексу, коли урядові сили реагували на першу атаку.

Поки відповідальності за напад на себе не взяла жодна терористична організація.

Зазначимо, що острів Джоло давно тероризують бойовики Абу Сайяфа, які внесені в чорний список Сполученими Штатами і Філіппінами як терористична організація через вибухи, викрадення людей та численні вбивства.

Нагадаємо, наприкінці грудня в герцьких Афінах біля церкви святого Діонісія стався вибух, в результаті якого було поранено співробітника поліції.

ВідеоВ Афінах біля храму стався вибух, двоє осіб постраждали

Біля храму святого Діонісія у престижному районі грецької столиці вибухнула саморобна бомба. Під час інциденту поранення отримали двоє людей - служитель церкви, який знайшов вибухівку, і офіцер поліції, що приїхав оглянути підозрілий пакунок. 

В Афінах біля храму стався вибух, двоє осіб постраждали

Залиште свій коментар

Вибір редакції