Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Флориді легалізували медичну марихуану

Мешканці штату проголосували за легалізацію ще три роки тому.

Куріння медичної марихуани тепер законне в американському штаті Флорида.

Про це повідомляє CNN.

Попри те, що 2016 року мешканці штату більшістю голосів проголосували за легалізацію канабісу у медичних цілях, ця законодавча норма не працювала. Усе через те, що тодішній губернатор Флориди Рік Скотт підписав закон, який заборонив куріння марихуани у штаті у всіх формах.

Цю заборону було скасовано в понеділок, 18 березня, коли новий губернатор Рон ДеСантіс підписав відповідний закон. Незабаром після того, як у січні цього року ДеСантіс очолив штат, він закликав законодавчу владу Флориди направити законопроект до його канцелярії, щоб до 15 березня легалізувати медичну марихуану.

"Більше 70 відсотків виборців Флориди схвалили медичну марихуану у 2016 році", - сказав ДеСантіс. "Я дякую своїм колегам у законодавчому органі за те, що вони співпрацювали зі мною, щоб забезпечити підтримку волевиявлення виборців".

канабіс, конопля, легкі наркотики, легалізація марихуани, марихуана, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, петиція, що була зареєстрована на сайті Верховної Ради щодо легалізації медичного канабісу, набрала мінімальну для розгляду парламента кількість голосів - 25 тис. Автори петиції зазначають: сьогодні в Україні понад два мільйони громадян позбавлені доступу до ефективного лікування, з-поміж яких більше 20 тисяч дітей із фармрезистентними формами епілепсії; сотні тисяч онкохворих; більше ста тисяч паліативних пацієнтів та десятки тисяч ветеранів війни із посттравматичним стресовим розладом. 

16 громадських організацій та благодійних фондів, які підписали петицію, вимагають законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісу під час лікування цілої низки різноманітних важких хвороб і наголошують на тому, що використання канабісу задля медицини і науки врегульовано законами багатьох країн, зокрема розвинених країн Заходу. 

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун підтримала петицію активістів і заявила, що використання медичного канабісу є виправданим і реалізує права людей на меддопомогу. 

ВідеоДекриміналізувати марихуану: у столиці пройшов так званий "конопляний марш"

Ця акція є щорічною. Учасники вимагають легалізувати каннабіс у медичних потребах та дозволити науковцям проводити його дослідження, адже він допомагає в лікуванні ряду захворювань. Також мітингувальники вважають за потрібне збільшити допустимі обсяги зберігання марихуани для особистого вживання та скасувати кримінальну відповідальність за це. 

Декриміналізувати марихуану: у столиці пройшов так званий "конопляний марш"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції