У Греції визначились, коли розпочнеться туристичний сезон в країні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністерство туризму та Національна організація охорони здоров'я розробили детальний план із дотриманням обов'язкових карантинних норм.

Греція відкриє туристичний сезон від 1 липня. Однак туристичний сектор підлаштовуватимуть під умови пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє місцеве видання Ekathimerini.

Влада склала детальний план, який передбачає суворі правила для ресторанів, пляжів, готелів та інших громадських місць. В розробці плану брали участь Міністерство туризму Греції та Національна організація охорони здоров'я.

Наприклад, мінімум до 15 червня обов'язково треба буде носити маски у всіх видах транспорту, а також в готелях. Після цієї дати вимогу планують переглядати. 

Також  готелях мають забезпечити належну дистанцію, а персонал мають навчити реагувати в разі підозри в когось із відвідувачів коронавірусу. Відпочивальникам та працівникам мають робити на місці експрес-тести. Персоналу мають щодня вимірювати температуру, а жити вони мають в окремих кімнатах.

Всі місця загального користування мають регулярно дезінфікувати та забезпечити дотримування соціальної дистанції.

В державі розглядали ймовірність приймати туристів тільки в разі проходження ними тесту на коронавірус та температурного скринінгу. У разі, якщо хворобу у когось підтвердять, його помістять в карантинний заклад.

Раніше повідомлялося, що на початку минулого тижня прем'єр-міністр Греції заявив про початок послаблення карантину і обіцяв оприлюднити рішення з детально прописаними правилами роботи готелів цього літа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції