Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Грузії з'явилася перша рота з ліцензією НАТО

Голова групи моніторингу НАТО відзначив хоробрість грузинських військових.

У Грузії з'явилася перша рота з ліцензією Північноатлантичного альянсу.

Сертифікованою стала рота "Альфа" 12-го легкого піхотного батальйону четвертої механізованої бригади ЗС Грузії. Рота перебуває у бойовій готовності для того, щоб взяти участь в будь-якої операції НАТО в рамках сил швидкого реагування. Оформленню документа про входження до складу сил швидкого реагування НАТО передували показові навчання роти "Альфа" на полігоні Вазіані.

Грузинські військові провели операцію боротьби з атакою умовного противника і вперше використали вироблену в Грузії медико-евакуаційну машину Medevac для вивезення з поля бою умовних поранених.

Дипломатичні відносини між Москвою і Тбілісі перервалися в серпні 2008 року після збройного конфлікту. Влада Грузії неодноразово заявляла про свій намір вступити в Північноатлантичний альянс.

Нагадаємо, що у НАТО не бачать необхідності в постачаннях летального озброєння Україні. Про це заявив Голова військового комітету НАТО Петро Павло. За словами Павела, НАТО повинно здійснювати підтримку української сторони, але не сприяти розпалюванню конфлікту. Крім того, НАТО проводить тренування українських військовослужбовців, постачає обладнання нелетальної дії і здійснює заходи, здатні збільшити оборонні можливості Збройних сил України.

Фотогалерея З'явилися фото масштабних військових навчань у Грузії, які розлютили Росію (16 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції