У Китаї назвали причину затримання президента Інтерполу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцева влада звинувачує його у корупції.

Китайська влада затримала президента Інтерполу Мена Хунвея через звинувачення у корупції.

Про це йдеться в опублікованій 8 жовтня заяві китайського уряду, передає Associated Press.

Там зазначають, що крім корупції та "інших злочинів", є певні вказівки на те, що його політичні рішення теж можуть "завдати йому шкоди".

За словами китайського уряду, розслідування проти Хунвея ведеться через його власну "норовливість та завдання шкоди самому собі".

Нагадаємо, 5 жовтня у Франції почали розслідування через зникнення президента Інтерполу Мена Хунвея. Про відсутність зв’язку з ним повідомила його дружина. Він зник після того, як наприкінці вересня поїхав до Китаю.

Через кілька днів в китайському антикорупційному відомстві підтвердили затримання Хунвея, зазначивши, що його підозрюють у порушенні закону. При цьому ані про місцеперебування, ані про конкретні підозри щодо Мена інформація відсутня. У той же день до Інтерполу надійшла заява від Хунвея, у якій він подає у відставку з посади президента.

Мен Хунвей обійняв посаду президента Інтерполу у листопаді 2016 року. Раніше він працював заступником міністра громадської безпеки Китаю. Він став першим представником Китаю, який очолив Інтерпол.

ВідеоСтала відома доля зниклого глави Інтерполу, якого розшукували майже два тижні

Лише зараз Китай підтвердив, що затримав Мена Хунвея, коли він зійшов із трапу літака. Кажуть, Хунвей перебуває під наглядом. Дружина Хунвея напередодні розповіла, що перед зникненням чоловік надіслав їй фото з ножем, начебто як сигнал про небезпеку. Наразі відомо, що Хунвей вже передав до офісу заяву про відставку.

Стала відома доля зниклого глави Інтерполу, якого розшукували майже два тижні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції