Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї від хвороби і виснаження "згоріла" 14-річна модель з РФ

Влада два дні була у комі.

У Шанхаї померла 14-річна модель Влада Дзюба.

Як повідомляє видання Siberian Times, вона перебувала кілька днів у комі, після чого померла.

За попередньою версією, Дзюба була госпіталізована до медзакладу з діагнозом «менінгіт», але її важкого стану довго ніхто не помічав. Перед черговим показом в моделі різко підвищилась температура. За кілька хвилин вона втратила свідомість. Для неї викликали медиків, але після кількох днів у комі вона померла.

Захворювання було ускладнене фізичним виснаженням на показах. У розповіді мати Влади повідомила: «Вона кликала мене. Казала: «Мамо, я так втомилась». Я так сильно хочу спати». Жінка не виключає, що це був початок смертельної хвороби.

Влада ДзюбаВлада Дзюба

Згодом стало відомо, що у дівчини не було медичної страховки, хоча вона мала робочий контракт. Смерть Влади Дзюби викликало бурхливе обговорення щодо використання дитячої праці в модній індустрії. Наразі в КНР працює велика кількість моделей із Росії, особливо з Сибіру.

Раніше стало відомо, що Playboy за 65 років свого існування вперше обрав дівчиною місяця модель-трансгендера. Так, на сторінках нового випуску журналу у постійній рубриці з’явиться 26-річна француженка Інес Рау, яка змінила стать у 15 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції