Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї суд виправдав хлопця, якого 21 рік тому стратили за вбивство

Хлопцю було лише 20 років.

Верховний суд Китаю через 21 рік встановив, що страчений чоловік за звинуваченням у вбивстві та зґвалтуванні виявився невинним.

Зазначається, що 20-літнього Не Шубіня розстріляли ще в 1995 році. Його визнали винним у зґвалтуванні та вбивстві жінки, тіло якої знайшов її батько на кукурудзяному полі, повідомляє ВВС.

Час, місце та мотив убивства так і не вдалося встановити, проте головним доказом стало зізнання самого підозрюваного.

Як йдеться у рішенні Верховного суду зараз, законність отримання зізнання викликає сумніви. Тому суд ухвалив рішення щодо невинуватості підсудного.

Варто зазначити, що родичі страченого хлопця вимагали перегляду справи відтоді, як затриманий серійний вбивця зізнався у вбивстві цієї жінки.

За інформацією агентства, китайські суди виносять обвинувальні вироки у 99,92% випадків, повідомляє France Press.

Іноземні правозахисники стверджують, що в Китаї проводять рекордну кількість страт на рік, проте Пекін не розкриває офіційну статистику.

Нагадаємо, лідер банди, що займалася торгівлею дітьми в Китаї, засуджений до смертної кари. Повідомляється, що суд відбувся у місті Веньчжоу в провінції Чжецзян. Згідно з матеріалами суду, угруповання нараховувало близько 25 людина, що з початку 2013 року по червень 2015 року продало 26 дітей. Суд виніс вирок 23 членам банди. У суді також зазначили, що лідер банди на прізвище Чжан причетний до продажу 20 дітей, його подруга взяла участь у 17 випадках продажу неповнолітніх.

Залиште свій коментар

Вибір редакції