Кім Чен Ин наказав вигнати свою мачуху із партії - ЗМІ

Кім Чен Ин наказав вигнати свою мачуху із партії - ЗМІ

В КНДР могли вбити вдову Кім Чен Іра / Фото: Фото EPA/UPG

Правлячий режим намагається зміцнити свої позиції у країні.

Вдова колишнього лідера КНДР Кім Чен Іра і мачуха Кім Чен Ина - 49-річна Кім Ок, яка була секретарем комітету мистецтв Трудової партії Кореї і була усунута з посади, могла стати жертвою політичної "зачистки".

Про це повідомляє газета "Чосон ільбо" з посиланням на радіостанцію Вільна Азія.

Радіостанція посилається на інформоване джерело, за словами якого, Кім Ок і її батько Кім Хе, який займав високу посаду в комітеті фінансів Трудової партії Кореї, були зняті з посад. "Не можна заперечувати ймовірність того, що вони стали жертвами політичної "зачистки", - заявляє джерело.

Радіостанція стверджує, що Кім Чен Ин пішов на ці заходи для того, щоб зміцнити свою владу. "Ходять чутки, що Кім Чен Ин позбавляється старої гвардії епохи Кім Чен Іра", - повідомляє джерело.

Зокрема, незабаром після приходу до влади був звільнений генерал армії Лі Ен Хо і перший заступник комітету державної безпеки У Донг Чок.

Також ходили чутки, що Кім Ок двічі намагалася накласти на себе руки на початку 2012 року після смерті Кім Чен Іра. Востаннє її бачили на публіці в липні минулого року, коли вона супроводжувала Кім Чен Ина під час відвідин нового парку розваг в Пхеньяні. Повідомляється, що мачуха нинішнього лідера може перебувати в лікарні в Пекіні або Берліні, де лікується від болів у спині і суглобах.

Кім Ок навчалась фортепіано в Університеті музики і танцю в Пхеньяні. Вона стала секретарем Кім Чен Іра, а після смерті його третьої дружини і матері Кім Чен Ина від раку в 2004 році, стала його дружиною.

Існує інформація, що Кім Чен Ір і Кім Ок мають 10-річного сина, але вона не була підтверджена.

Повʼязані теми:

Наступна публікація