"У кого з нас шизофренія?": Собчак різко відповіла Клімкіну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Собчак також укотре наголосила, що планована поїздка до Криму не передбачає передвиборної агітації.

Кандидат на пост президента Росії Ксенія Собчак прокоментувала слова глави МЗС України Павла Клімкіна, який звинуватив Собчак у політичній шизофренії.

Про це вона повідомила в Instagram.

"Дивною стала для мене відповідь на мій лист міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, уродженця міста Курська. Він відмовив у моєму проханні, звинувативши мене в "політичній шизофренії. Дуже не хочеться відповідати вищій посадовій особі суверенної держави в дусі "сам такий", але задумайтеся: українська влада перешкодила єдиному російському політику, який підтримає їх національний суверенітет, відвідати їхню країну в суворій відповідності з її законами. Так кому насправді вигідна окупація Криму і війна на Донбасі, хто фактично діє в інтересах Путіна, "ДНР" і "ЛНР"? У кого з нас шизофренія?", – написала Собчак.

Собчак також укотре наголосила, що планована поїздка до Криму не передбачає передвиборної агітації.

"Я – один з небагатьох російських політиків, які відкрито заявляють про те, що події березня 2014 року – грубе порушення міжнародного права. Я виступаю за виведення російських збройних формувань з Донбасу і за вирішення кримської проблеми в рамках міжнародних норм", – наголосила політик.

ВідеоОчільник МЗС України жорстко відреагував на прохання Ксенії Собчак відвідати Крим

У "Твіттері" Павло Клімкін зазначив, що кандидатка в президенти Росії намагається узаконити візит на окуповану територію для ведення нелегітимної кампанії до нелегітимних виборів. Телеведуча заявила, що не стане обіцяти повернення Криму Україні, бо його жителів уже зробили частиною Росії.

Очільник МЗС України жорстко відреагував на прохання Ксенії Собчак відвідати Крим

Зокрема, раніше повідомлялося, що кандидатка у президенти Росії від партії «Громадянська ініціатива» Ксенія Собчак потрапила в базу українського сайту «Миротворець» за «незаконне відвідування» анексованого Криму 2014 року. Зазначається, що Собчак «свідомо порушила державний кордон України з метою проникнення в окупований Росією Крим».

Нагадаємо, раніше Ксенія Собчак звернулася до України з проханням дозволити їй відвідати окупований Крим. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відреагував на бажання Собчак поїхати до окупованого Криму, назвавши це "політичною шизофренією".

Залиште свій коментар

Вибір редакції