Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Конго повстанці розстріляли базу миротворців ООН, де служать українці

Бій за об’єкт тривав годину.

Напад на українських миротворців зафіксований у Конго. Місцеві повстанці розстріляли військову базу місії ООН, де служать наші військові, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бій тривав годину. Кілька куль наскрізь прошили житловий будинок українського підрозділу. Ніхто з наших миротворців не постраждав, а от троє поранених є серед малайзійців та танзанців.

Аби уникнути повторного нападу, блакитні шоломи завдали удару по табору ополченців у горах, задіявши два штурмові гелікоптери Мі-24 українського контингенту. Після чого висадили десант для зачистки території від бойовиків.

ВідеоУ Конго повстанці напали на українських миротворців

Напад на українських миротворців у Конго. Місцеві повстанці розстріляли військову базу місії ООН, де служать наші військові. Бій тривав годину. Напад вдалося відбити. Кілька куль наскрізь прошили житловий карімек українського підрозділу. Утім, ніхто з наших миротворців не постраждав. А от троє поранених є серед малазійців та танзанців. Аби уникнути повторного нападу, блакитні шоломи нанесли удар по табору ополченців у горах, задіявши два штурмові гелікоптери Мі-24 українського контингенту. Після чого висадили десант для зачистки території від бойовиків.

У Конго повстанці напали на українських миротворців

Залиште свій коментар

Вибір редакції