У Кремлі анонсували зустріч Путіна і Лукашенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Двостороння зустріч має відбутися 30 червня.

Президенти Росії і Білорусії Володимир Путін і Олександр Лукашенко 30 червня проведуть двосторонню зустріч.

Про це повідомив прессекретар очільника Кремля Дмитро Пєсков, повідомляє РБК.Росія.

Зустріч повинна відбутися у рамках відкриття Ржевського меморіалу Радянському солдату в Тверській області. Путін запросив білоруського колегу на захід 24 червня під час параду в Москві.

На запитання журналістів, чи відбудуться переговори сказав: "Підтверджуємо".

Своєю чергою, 28 червня Олександр Лукашенко на зустрічі з представниками Мінської області заявив, що єдиним союзником РФ є Білорусія. "Я часто Путіну про це говорю: "Я розумію тебе, ти не можеш Білорусь втратити. Я розумію, що воювати, щоб зберегти Білорусь, ти теж не можеш", - сказав білоруський лідер. 

Як повідомлялося, під час параду до Дня перемоги в Москві Володимир Путін та Олександр Лукашенко ледве дотримувалися дипломатичного етикету. Спершу білоруського очільника відсадили від Путіна під час параду. Згодом, потискаючи ветеранам руки, Путін оминув сина Лукашенка: який завжди і скрізь супроводжує свого батька. 

Відео Під час параду у Москві Путін та Лукашенко ледве дотримувалися дипломатичного етикету

Сербський міністр оборони, який вирішив з'їздити на парад до Москви, отримав позитивний тест на коронавірус, як і президент Молдови. Але святкування в Москві підтвердили ще одну тривожну тезу. Стосунки Білорусі та Росії, схоже, зруйновані вщент. Путін та Лукашенко ледве дотримувалися дипломатичного етикету. Спершу білоруського очільника відсадили від Путіна під час параду. Згодом, потискаючи ветеранам руки, Путін оминув сина Лукашенка: який завжди і скрізь супроводжує свого батька.

Під час параду у Москві Путін та Лукашенко ледве дотримувалися дипломатичного етикету

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції