Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нічого у нас не іскрить": Лукашенко розповів про стосунки з Путіним

"Нічого у нас не іскрить": Лукашенко розповів про стосунки з Путіним

Глава держави Білорусь зазначив, що "є проблеми завжди".

Білоруський президент Олександр Лукашенко на зустрічі з главою російського Міністерства закордонних справ Сергієм Лавровим сказав, що у стосунках глав держав Росії і Білорусі "нічого не іскрить".

Про це повідомляє БЕЛТА.

Зокрема, білоруський президент розповів Лаврову про телефонну розмову з Путіним.

“У нас справді відбулася така відкрита, гарна розмова. Хоча багато хто тут думає, що у нас щось іскрить. Нічого у нас не іскрить! Є проблеми завжди", - сказав Лукашенко.

Однак Лавров зазначив, що "іскра потрібна для запалювання, щоб поїхати вперед", після чого білоруський президент почав перераховувати проблеми обох держав.

"Абсолютно правильно. Так ми і розглядаємо наші стосунки. Вистачає, звичайно, проблем і у нас, і у вас. Це і пандемія (вона загострила багато проблем), і на міжнародному рівні ви це краще за мене відчуваєте і розумієте. І у вас сьогодні політичних проблем через край у зв'язку з ухваленням нових поправок до Конституції. У нас - президентські вибори. Тому справді, як у братів, все йде паралельно, дзеркально відбиваються ці проблеми, що у вас, що у нас", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, сьогодні, 19 червня, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в Білорусі зірвали масштабний план з дестабілізації країни за участю зарубіжних "ляльководів".

9 серпня у Білорусі мають відбутися президентські вибори. Чинний глава держави Олександр Лукашенко подав до ЦВК країни документи на реєстрацію своєї ініціативної групи з висунення на вибори 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції