Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі вперше прокоментували скандальні висловлювання Кадирова про опозицію

Пєсков закликав спокійно прочитати сказане одіозним главою Чечні.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков вважає, що не варто нагнітати ситуацію через висловлювання глави Чечні Рамзана Кадирова про несистемну опозицію і що необхідно "просто спокійно прочитати сказане".

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Давайте звернемо увагу, якщо уважно вчитатися, що йдеться саме про несистемну опозицію. Що таке несистемна опозиція? Це ті, хто перебуває поза легітимним політичним полем країни. Це ті, хто у своїй діяльності не залишаються у рамках закону і готові його порушувати, в тому числі і на шкоду країні. Я ось так прочитав висловлювання", – пояснив Пєсков.

Прес-секретар президента також заявив, що не готовий прокоментувати заяви "про "Ехо", про "Дощ" і про інших", оскільки не читав їх.

Глава Чечні Рамзан Кадиров сказав, що позасистемна опозиція намагається розхитати ситуацію в Росії.

"Представники так званої позасистемної опозиції намагаються нажитися на складній економічній ситуації. До таких людей треба ставитися як до ворогів народу, як до зрадників. У них немає нічого святого", — сказав він.

Минулого тижня російські правозахисники та інші громадські діячі написали відкриту заяву про необхідність відставки Кадирова.

У раді з прав людини при президентові заявили, що розглядають питання щодо підготовки доповіді Володимиру Путіну про висловлюваннях Рамзана Кадирова і його оточення. РПЛ проситиме відреагувати на заяви Кадирова з варіантом його відставки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції