Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лондоні заарештували підозрюваного в "хімічному інциденті" в аеропорту

Згодом його відпустили під заставу.

25-річний чоловік арештований в Лондоні у зв'язку з інцидентом в аеропорту Лондон Сіті 21 жовтня, коли через розпилення токсичної речовини з будівлі були евакуйовані сотні пасажирів.

Про це пише ВВС.Russian.

Підозрюваний був арештований на сході Лондона. Згодом його відпустили під заставу.

У п'ятницю 21 жовтня близько 500 людей були евакуйовані з аеропорту Лондон-Сіті в зв'язку з "хімічним інцидентом". Через три години аеропорт знову запрацював. Відразу кілька пасажирів відчули себе зле. Один з евакуйованих пасажирів розповів, що евакуацію оголосили після того, як на одному з ескалаторів розпорошили речовину, що викликає кашель.

У поліції повідомили, що в будівлі міг бути розпилений сльозогінний газ, який зазвичай використовують для самооборони, в тому числі самі поліцейські.

Нагадаємо, 22 березня два вибухи прогриміли в аеропорту Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнали вибухи терактом. На аеродромі вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також прогриміли вибухи у метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" і "Шуман".

Терористів Халіда Бакрауі і Наджима Лашрауі, яких вважають виконавцями вибухів у метро та аеропорту Брюсселя, знайшли в базі Інтерполу. Відзначається, що Халід Бакрауі, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауі, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Всього в результаті терактів в аеропорту і метро Брюсселя загинули 35 людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції