Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наприкінці вересня лідери Білорусі та Росії заявили про розробку програми економічної інтеграції обох країн.

У столиці Білорусі Мінську на площі Свободи люди зібралися на мітинг за незалежність. Близько сотні осіб протестували, зокрема, проти можливої інтеграції з Росією.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як зазначається, мітинг ініціював опозиціонер Микола Статкевич в рамках передвиборчих пікетів кандидатів в депутати. На захід у центрі Мінська прийшло близько 100 осіб.

Нагадаємо, білоруський президент все частіше говорить про загрозу суверенітету його країни. Росія активізувала свою діяльність на договорі про утворення Союзної держави від 1999 року, за яким РФ та Білорусь повинні створити конфедерацію з єдиною політичною, економічною, військовою, митною, валютною, судовою, культурною та іншими системами. Фактично це означає злиття обох країн в одну державу. 

Раніше Олександр Лукашенко зазначив, що "включити кудись (до Росії - ред.) країну не вийде", оскільки в країні вже народилися суверенні і незалежні люди. Водночас, у вересні Білорусь та Росія заявили, що активно розробляють так звану програму економічної інтеграції. І початися вона може цієї зими. 

Відео Поглинання Білорусі: Кремль оголосив про початок економічної інтеграції країн

Об'єднання в союзну державу Білорусі та Росії. Країни вже заявили, що активно розробляють так звану програму економічної інтеграції. І початися вона може цієї зими. Власне, договір про створення союзу держав Москва і Мінськ підписали ще 20 років тому. От тільки тоді Лукашенко аж ніяк не очікував, що на зміну Єльцину йому доведеться мати справу з Путіним. Тільки-но той прийшов до влади, білоруський очільник намагався дати задній хід. Утім, Кремль зі своїх лещат так просто не відпускає.  

Поглинання Білорусі: Кремль оголосив про початок економічної інтеграції країн

Залиште свій коментар

Вибір редакції