Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині через конверт з невідомим порошком евакуювали суд

У п'яти осіб після цього були виявлені утруднення дихання.

У німецькому Рінтельні довелося евакуювати співробітників районного суду після того, як вони розкрили конверт з невідомим порошком.

Про це повідомляє радіо NDR.

У п'яти осіб після цього були виявлені «клінічні симптоми», в тому числі утруднення дихання і підвищена тривожність. Вони були госпіталізовані. В якості запобіжного заходу 19 інших співробітників також були доставлені в лікарню для огляду.

Відео11 людей отруїлися на військовій базі, відкривши конверт з невідомою речовиною

Сталося це в передмісті Вашингтона на об'єднаній базі Майєр Хендерсон. Від речовини постраждали всі, хто був на той момент в кімнаті. Потерпілі скаржилися на різкий біль у горлі. Принаймні троє опинилися в лікарні. Будівлю бази після цього евакуювали. Справу розслідує ФБР.

11 людей отруїлися на військовій базі, відкривши конверт з невідомою речовиною

Поки неясно, хто є відправником листа. Фахівці з Державного управління карного розшуку прибули в Рінтельн вдень, щоб вивчити речовину. Експерти мають намір провести хіманаліз в спеціалізованій лабораторії, проте слідчі на основі експрес-тестів вважають, що речовина не є ні біологічно небезпечною, ні радіоактивною і в таких невеликих кількостях не становить серйозної загрози для життя.

Нагадаємо, раніше американського сенатора хотіли отруїти токсичною речовиною у листі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції