У Північній Кореї публічно страчують ув’язнених за спробу втечі - ООН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У країні ґвалтують та жорстоко б’ють затриманих.

У Північній Кореї публічно страчують ув'язнених, які намагаються втекти з в'язниці чи вкрасти щось. При цьому люди перебувають у жахливих умовах, зазнають насильства та не отримують меддопомогу в пенітенціарних закладах.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на доповідь ООН.

Управління ООН з прав людини отримало та проаналізувало інформацію про затриманих громадян Північної Кореї, переважно жінок. У період з вересня до травня вони опитали понад 330 осіб, які залишили країну.

Генеральний секретар Антоніу Гутерріш заявив, що "численні опитані повідомили про жорстокі побиття з боку тюремних охоронців, деякі з яких призвели до смерті ув'язнених".

Жінки повідомляли про численні зґвалтування, зокрема під час оглядів та обшуків.

Окрім цього, у в’язницях поширене недоїдання, люди помирають голодною смертю. Також там розповсюджені такі захворювання, як туберкульоз, гепатит, черевний тиф і плеврит, а медична допомога надається лише частково або взагалі відсутня.

Гутерріш додав, що ув'язнених змушують працювати багато годин, часто відбуваються нещасні випадки, "і є численні повідомлення про смерть в'язнів в результаті нещасних випадків, пов'язаних з роботою".

"Є повідомлення про публічні страти ув'язнених, які намагалися сховатися, вкрасти або вчинити інші злочини" - сказав Гутерріш. Відомі випадки, коли люди помирали після переведення до камер одиночного ув'язнення.

Генеральний секретар заявив, що арешти, побиття, примусова праця, страти та інші зловживання, що здійснюються в центрах утримання під вартою і в'язницях співробітниками міністерства державної безпеки і міністерства безпеки людей, "мабуть, широко розповсюджені і систематичні".

Він також заявив про корупцію в півічно-корейський в’язницях: за хабар можуть полегшити умови праці чи дозволити зустріч з родиною. Про адвокатів для затриманих навіть не йдеться.

Нагадаємо, в Amnesty International стверджують, що загалом кількість задокументованих страт у світі скоротилася. Згідно зі звітом, оприлюдненим у Берліні 10 квітня, у 20 державах було страчено щонайменше 690 осіб. ТСН.ua зібрав найголовніше про те, у яких країнах досі застосовують смертну кару та за які злочини можна отримати фатальний вирок

ВідеоУ США повертають смертну кару як покарання на федеральному рівні

Раніше це діяло лише в кількох окремих штатах. І от тепер після перерви у понад 16 років такі вироки розповсюдять на усю країну. Мін'юст США пояснив своє рішення захистом вразливих категорії населення, зокрема дітей та літніх людей.  

У США повертають смертну кару як покарання на федеральному рівні

Залиште свій коментар

Вибір редакції