Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У резиденцію Путіна купили шкіряний хлист і бюстгальтери

Державні закупівлі в РФ заінтригували журналістів.

До президентської резиденції "Русь" у національному парку "Завидово" Тверської області закуплено одяг і різноманітні предмети. Деякі з них викликали здивування в працівників медіа.

"Московський комсолець" із посиланням на журнал "Собеседник" пише про те, що в переліку придбаних речей виявилися колготки на 928 тисяч рублів, шкіряний батіг і струни для арфи. До цього набору додалася елітна нижня білизна: чорні чоловічі шкарпетки фірми Kunert (Німеччина), термошкарпетки, короткі жіночі шкарпетки класу "люкс", виготовлені з кашеміру і мериносової вовни.

Також державним коштом для резиденції закуплено цілу лінійку плавок зарубіжних престижних марок, на зразок Guess, причому в лінійці присутні всі розміри, аж до XXL. Не залишилися поза увагою і жінки, для яких створено лот на купальники трьох розмірів (від 46 до 50) і бюстгальтери, як з м'якою чашею, так і ущільнені.

Представники російської влади пояснили, що білизна є уніформою співробітників охорони, яким потрібно займатися фізичною підготовкою в різних умовах, у тому числі і в у воді. Однак призначення шкіряного хлиста та елітної постелі фірми Frette, чия продукція, використовується, зокрема, при дворах спадкових правителів Європи – залишилося поза увагою офіційних коментаторів.

Раніше стало відомо, що постить у мережі "кицька для президента" - нова фаворитка Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції