У РФ ракетну бригаду з "Іскандерами" раптово підняли за тривогою

Бойове застосування комплексу можливе у температурному діапазоні від 50 градусів морозу до 50 градусів тепла.

Ракетна бригада Центрального військового округу (Оренбурзька область РФ - ред), на озброєнні якої перебувають оперативно-тактичні ракетні комплекси "Іскандер-М", була піднята по тривозі і приступила до виконання учбово-бойових завдань.

"Ракетна бригада, на озброєнні якої перебуває "Іскандер-М", піднята за тривогою в рамках раптової перевірки боєготовності. Під час перевірки командування оцінить виконання нормативів маршової підготовки, злагодженість дій розрахунків, здатність оперативно вирішувати поставлені завдання", - повідомили в прес-службі російського війська.

Оперативно-тактичний ракетний комплекс "Іскандер-М" оснащений як крилатими, так і балістичними ракетами. Бойове застосування комплексу можливе у температурному діапазоні від 50 градусів морозу до 50 градусів тепла на відстані до 500 км.

Нагадаємо, що раніше Росія підняла по тривозі мотострілкові підрозділи на Сахаліні.

Також у російському оборонному відомстві зазначили, що до стратегічного командно-штабного тренування залучено понад 3 тисяч військовослужбовців, близько 1 тисячі одиниць озброєння, військової та спеціальної техніки. 

Нагадаємо, що раптова перевірка боєготовності Північного флоту та Західного військового округу і ВДВ рік тому стартувала 16 березня. 

Хакери "злили" у Мережу секретні дані про розміщення російських "Іскандерів"

ВідеоУкраїна відновлює ракетний щит, але самотужки захиститися від ядерної зброї не в силах

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: