У РФ вигадали спосіб заманювання росіян до Криму

До анексованого Криму авіаперельоти наразі здійснюють лише літаки російських авікомпаній

У Росії включили кримський напрямок до субсидійованих маршрутів для авіаперельотів. Про це повідомляє "Крим. Реалії" з посиланням на постанову уряду.

Відтак, у РФ кількість маршрутів, які субсидіює держава, збільшено до 58.

"Задля забезпечення доступності послуг з повітряного перевезення пасажирів до Криму з інших суб'єктів Федерації і розвитку внутрішнього туристичного ринку підписаним постановою перелік маршрутів, субсидійованих відповідно до Правилам, додатково включено 15 міст. Таким чином, кількість субсидованих маршрутів доведено до 58", - йдеться у документі.

Відтак, пільги на польоти до Криму із РФ отримають люди, яким ще не виповнилось 23 років, а також люди з обмеженими можливостями 2 та 3 груп інвалідності з дитинства, пенсіонери, інваліди 1 групи та люди, які їх супроводжують.

Видання зазначає, що раніше авіарейси до анексованого Криму не були включені до напрямків, які субсидіює держава. Наразі в анексований Крим польоти здійснюють лише літаки російських авіакомпаній.

Нагадаємо, Росія не має наміру вступати ні в які угоди щодо майбутнього окупованого Криму. У Кремлі заявили, що "пропозиція (від США) "обміняти" зняття санкцій на Крим це свого роду класика, що демонструє погляд американського правлячого класу на весь світ".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: