Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії діти катаються на крижаній гірці з нечистот

Нечистоти вмерзли в дорогу, на якій катаються діти.

У селі Чигирі Амурської області (Росія) з'явилась крижана гірка з нечистот, з якої катаються діти. Про це повідомляє видання "Амур.інфо".

Журналісти дізнались в адміністрації Благовіщенського району, що керівна компанія "Енергоцентр-Схід" не стежила за септиками, вони переповнились і стічні води опинились на вулиці. Компанія перестала платити підряднику за відкачування нечистот і дуже швидко утворилась небезпечна гірка.

росія, гірка, діти, нечистоти, фекалії
росія, гірка, діти, нечистоти, фекалії

Як розповідають місцеві жителі, востаннє септики чистили в вересні 2018 року. У грудні води розлилися проїжджою частиною між будинками і утворили кригу, яку діти використовують як гірку.

У середу, 9 січня, септики двох будинків із трьох відкачали. А до 12 січня керівна компанія має прибрати "фекальну кригу".

росія, гірка, діти, нечистоти, фекалії

Нагадаємо, у столиці РФ Москві стався незвичний інцидент - цистерна асенізаторської машини лопнула посеред жвавої дороги, а фекаліями залило проїжджу частину.

ВідеоЖителі Прилук скаржаться на аварію в каналізації, через яку нечистоти виливаються з унітазів

Місто на межі техногенної катастрофи. Дірку в комунікаціях не можуть не лише залатати, її все ще не можуть знайти. Ліквідація наслідків аварії зводиться до того, що чотири дні комунальники просто викачують воду із ям. Замість того, щоб залатати дірку, яка утворилася під землею.

Жителі Прилук скаржаться на аварію в каналізації, через яку нечистоти виливаються з унітазів

Залиште свій коментар

Вибір редакції