Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії заблокували український сайт через новину річної давнини

Сторінка УКМЦ недоступна на території Російської Федерації.

У Росії закрили доступ до сайту Українського кризового медіа-центру. Відповідне повідомлення надійшло на офіційну пошту УКМЦ, повідомляють в організації.

"Роскомнадзор" заблокував доступ до веб-сторінки на підставі публікації прес-релізу за брифінгом Мустафи Джемілєва, Рефата Чубарова та Ленура Іслямова щодо громадської блокади Криму. Цей документ був опублікований ще 8 вересня 2015 року. В ньому росіяни побачили "заклики до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності, участі у масових (публічних) заходах, що проводяться із порушенням встановленого порядку".

У РФ наголошують, що готові відновити доступ до сайту, якщо зазначена ними публікація буде видалена з нього. "Команда Українського кризового медіа-центру заявляє, що не видалятиме жодних публікацій із сайту УКМЦ на підставі даної вимоги. Називаючи заяви лідерів кримськотатарського народу "екстремістськими", Генеральна прокуратура Російської Федерації мала б не забувати, що РФ анексувала батьківщину корінного народу Криму, порушивши низку норм міжнародного законодавства. Претензії Генеральної прокуратури РФ і "Роскомнадзору" – це черговий приклад наступу на свободу слова, що здійснюється під тим же прикриттям "боротьбою з екстремізмом", що й арешти кримськотатарських активістів та українських патріотів і заборона діяльності Меджлісу. Як громадська організація, створена з метою надавати об'єктивну інформацію про події в Україні, ми не будемо підпорядковуватися цензурі, тим більше з боку держави, що веде гібридну війну проти України", - наголосили в УКМЦ.

Відео За картинку в соцмережі росіянин понад рік проведе в колонії

Залиште свій коментар

Вибір редакції