У Росії затримали групу, яка нібито планувала вбивство Лукашенка

У Росії затримали групу, яка нібито планувала вбивство Лукашенка

Фото: Associated Press

Затриманими виявилися Юрій Зенковіч і Олександр Федут, за інформацією ФСБ РФ, вони мають подвійне громадянство США та Білорусі.

Федеральна служба безпеки Російської Федерації затримала в Москві двох чоловіків, які нібито готували державний переворот у Білорусі. Їх також підозрюють у плануванні фізичного усунення Олександра Лукашенка.

Про це повідомляє ФСБ РФ.

Затриманими виявилися Юрій Зенковіч і Олександр Федут. За інформацією ФСБ РФ, вони мають подвійне громадянство США та Білорусі.

"ФСБ РФ спільно з Комітетом державної безпеки Республіки Білорусь... припинено протиправну діяльність Зенковича Юрія Леонідовича, який має подвійне громадянство США і Республіки Білорусь, і громадянина РБ Федути Олександра Йосиповича, котрі планували здійснення військового перевороту в Білорусі за відпрацьованим сценарієм "кольорових революцій" із залученням місцевих та українських націоналістів, а також фізичне усунення президента Олександра Лукашенка", - йдеться у повідомленні

Щодо Зенковича і Федути порушили кримінальну справу за статтею про "змову чи інші дії, вчинені з метою захоплення державної влади".

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко розраховує 22 квітня зустрітися у Москві з Володимиром Путіним

Повʼязані теми:

Наступна публікація