Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США апеляційний суд частково відновив дію імміграційного указу Трампа

Раніше федеральний суддя штату Гаваї виніс вердикт про блокування оновленого імміграційного указу Трампа.

Апеляційний суд Каліфорнії ухвалив рішення, згідно з яким імміграційний указ президента США Дональда Трампа може застосовуватися лише частково, пише The Washington Post.

Згідно з рішенням суду, громадяни з перерахованих в указі країн зможуть перетинати кордон США тільки при наявності тісних родинних зв'язків або формально підтверджених відносин з юридичною особою.

Раніше федеральний суддя штату Гаваї виніс вердикт про блокування оновленого імміграційного указу Трампа.

Якби указ набрав чинності, в'їзд в США був тимчасово закритий для більшості громадян Судану, Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі, Ємену, а також Венесуели і КНДР.

ВідеоПісля теракту в Нью-Йорку Трамп вимагає переглянути правила приймання мігрантів

Перша версія указу була опублікована в січні 2017 року, однак адміністрації Трампа довелося відмовитися від неї у зв'язку з блокуванням з боку суддів ряду штатів.

Нагадаємо, Верховний суд США частково відновив дію указу президента про заборону в'їзду в США громадян шести країн з переважно мусульманським населенням. Указ стосується Лівії, Ірану, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену. Раніше це розпорядження було призупинено федеральним судом україни та залишено без змін апеляційними судами США.

27 січня президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян семи, населених переважно мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконуючого обов'язки прокурора, яка критикувала антиміграційний указ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції