У США батька судять за вбивство доньки, яку він забув у спеку в машині

Офіційно таку загибель дитини називають смертю від гіпертермії - перегріву

33-річний батько трьох дітей з Техасу звинувачений в убивстві власної доньки. Наразі Майкл Тедфорт чекає на суд. Він забув дитину в машині, кілька годин дівчинка провела в зачиненому салоні під літнім сонцем. Батько намагався реанімувати її як міг. А потім сам викликав поліцію, йдеться в ТСН.16.45.

На подвір'ї власного будинку, на сидінні чорної, розігрітої на спеці машини, загинула шестимісячна дівчинка. Двох старших дітей батько завіз до дитсадка. А про неї, повернувшись додому забув. Ось, як за кілька годин напишуть про це в поліції.

"Тедфорд заявив, що забув дитину в машині, пішов додому і заснув..."

Вікна зачинені. Салон розігрівається до 50 за цельсієм, чи навіть більше. Коли за кілька годин 33-річний Майкл Тедфорд зрозуміє, що накоїв, він прожогом кинеться рятувати дитину в холодильнику.

"Тедфорд приніс дитину додому і поклав її до холодильника на невизначений проміжок часу перед тим, як зателефонувати до поліції. Він поклав дитину на підлогу на кухні і спробував реанімувати її штучним диханням та масажем грудної клітки" , - зазначили поліцейські.

Тедфорд - у поліції, але адвокат наполягає, що звинувачення в убивстві недоречні, адже його підзахисний не робив цього навмисне.

"Поліція про щось питала матір, вона плакала. Вона виглядала спустошеною. І він теж. Він її обіймав і плакав", - розповідають свідки.

Офіційно таку загибель дитини називають смертю від гіпертермії - перегріву. Таких випадків за літо в Сполучених Штатах щороку нараховують до двох десятків. Бо на початку 90-х експерти з автомобільної безпеки оголосили, що повітряні подушки можуть убити дитину, тож дитяче крісло - переставили на заднє сидіння. Ще й повернули його обличчям назад.

У цей самий день в іншому техаському місті бабуся забула немовля, коли пішла до магазину. Доки не під'їхали медики, втрутились перехожі. Немовля не дихало, але його, на відміну від доньки Тедфордів, встигли врятувати.

ВідеоЗвинувачений у вбивстві наймолодшої доньки чоловік із Техасу чекає на суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: