У США ідентифікували останню жертву обвалу поблизу Маямі

Унаслідок обвалення загинули 98 людей.

В американському штаті Флорида у понеділок, 26 липня, ідентифікували останню жертву обвалення 12-поверхівки у Серфсайді поблизу Маямі, яке сталося понад місяць тому. 

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що загиблою виявилася 54-річна Естель Хедая, її поховають у вівторок. Разом із жінкою з-під уламків дістали тіло її подруги, адвокатки і ексколеги з Нью-Йорка Лінди Марч.

"Двох моїх прекрасних, дивовижних і безстрашних друзів врятували останніми. Потрібно вірити, що для цього була причина, - вказала американка Лія Саттон, яка знала Хедаю від народження і вважала себе її другою матір'ю. - Любов Естель до Бога була неймовірною і непохитною".

Загалом внаслідок обвалення, яке стало найбільшою надзвичайною ситуацією в штаті, не пов'язаною з ураганом, загинули 98 людей.

Серед жертв - члени великої ортодоксальної єврейської громади, сестра першої леді Парагваю, її сім'я і їхня няня, а також родина з чотирьох осіб, зокрема місцевий продавець, його дружина і дві їхні доньки 4 і 11 років, яких поховали в одній труні.

Окрім того, однієї з останніх ідентифікували 24-річну Анастасію Громову з Канади.

У п'ятницю, 23 липня, рятувальники, які за чотири тижні пройшли через понад 14 тисяч тонн битого бетону та арматури, залишили місце обвалення. Водночас судмедексперти і рабини продовжуть працювати з уламками, перевезеними на склад, намагаючись відновити будь-які останки і особисті речі.

Тим часом доля місця обвалення залишається невідомою. Суддя, головуючий у кількох поданих після інциденту судових процесах, вимагає, щоб нерухомість була продана за ринковими цінами, що, за оцінками, принесло б 100 мільйонів доларів або більше. Деякі власники хочуть відбудувати багатоповерхівку, а інші пропонують спорудити меморіал в пам'ять про загиблих.

  • 12-поверхівка Champlain Towers South, яку побудували у 1981 році поблизу узбережжя в містечку Серфсайд в окрузі Маямі-Дейд, обвалилася в ніч проти 24 червня.
  • Пошуки під завалами тривали цілодобово, на місці інциденту позмінно працювали понад чотири сотні рятувальників. 
  • Мешканців 12-поверхового будинку попереджали про пошкодження будівлі ще у квітні.
  • Відомо, що конструкція будівлі мала серйозні структурні пошкодження і потребувала інтенсивного ремонту.

У Маямі за два тижні після обвалу багатоповерхівки знайшли кота

У Маямі за два тижні після обвалу багатоповерхівки знайшли кота
Наступна публікація