У США кількість жертв снігопаду зросла до 28 осіб

Через годину після розчищення снігу біля свого будинку від серцевого нападу помер офіцер поліції.

Кількість жертв унаслідок снігопадів у США зросла до 28 осіб.

Раніше повідомлялося про 25 загиблих.

У штаті Делавер через годину після розчищення снігу біля свого будинку від серцевого нападу помер офіцер поліції. У Південній Кароліні, ймовірно, від отруєння чадним газом померла літня пара. На шляху снігопадів, що почалися в Америці 22 січня, опинилося до 90 мільйонів жителів США.

Влада в 11 штатах оголосили режим НС, причому у Вашингтоні було припинено транспортне сполучення, а в Нью-Йорку заборонили проїзд автомобілів вулицями. Влада американської столиці, Нью-Джерсі та Нью-Йорку закликала жителів не виходити на вулицю.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, після снігопадів, уналсдіок яких у деяких районах випало до 70 сантиметрів снігу і 200 тисяч будинків залишилися без електрики, з'явилася небезпека сильних повеней.

Тим часом американський астронавт показав, як виглядає "столітня" снігова буря з космосу.

Небувалий буревій накрив північно-східне узбережжя Сполучених Штатів

Його жертвами вже стали 19 людей. Америка не бачила такого за останні сорок років. Швидкість вітру подекуди сягала 100 кілометрів за годину. Після снігопаду, який безперервно йшов півтори доби - шар снігу сягає половини людського зросту. Нищівний удар стихія завдала штатам Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Делевер. Влада 11 штатів оголосила режим надзвичайної ситуації. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: