У США можуть виділити щонайменше $ 410 млн для військової допомоги Україні

Законопроект, зокрема, передбачає фінансування на оборонні цілі за програмою "Міжнародне військове фінансування". 

Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США пропонує виділити на військову допомогу Україні не менше 410 млн доларів.

Про це йдеться в проекті "Закону щодо асигнувань на потреби Державного департаменту, зарубіжні операції та суміжні програми на 2018 фінансовий рік", інформує посольство України в США в Facebook.

ВідеоСША може надати Україні летальну зброю

 

"Незважаючи на суттєве скорочення загального бюджету Державного департаменту, кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів та причетних агентств збережено на рівні 2017 року – у обсязі, що не менший за 410,465 млн. дол", - йдеться в повідомленні.

Законопроект передбачає фінансування на оборонні цілі за програмою "Міжнародне військове фінансування" для України на рівні не меншому поточного бюджетного року, а також законодавчу можливість для виділення у разі необхідності коштів для надання Україні додаткових кредитних гарантій.

Нагадаємо, на початку березня Палата представників підтримала виділення 150 мільйонів доларів на військову підтримку України. Кошти будуть доступні для Пентагону для надання Україні військової підтримки, включаючи, зокрема, надання летальної зброї оборонного спрямування і оснащення, логістичної підтримки, підтримки розвідки української армії і сил національної безпеки, навчання особового складу українських збройних сил тощо.

Залиште свій коментар