Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США помер натхненник Ice Bucket Challenge

Флешмоб Ice Bucket Challenge здобув популярність влітку 2014 року.

Американець Ентоні Сенеркья, який надихнув людей на благодійний флешмоб Ice Bucket Challenge, помер у віці 46 років.

14 років тому Сенеркье поставили діагноз бічний аміотрофічний склероз (ALS) - хвороба центральної нервової системи, яка призводить до паралічів і подальшої атрофії м'язів, пише Time.

«Він невтомно працював, щоб підвищити обізнаність про ALS і був зачинателем всесвітньо відомого виклику Ice bucket», - йдеться в некролозі чоловіка.

«Він був бійцем... Він був нашим світлом. Він зробив наше життя кращим", - заявила дружина Ентоні Сенеркья журналістам.

Флешмоб Ice Bucket Challenge здобув популярність влітку 2014 року. Тоді в ньому взяли участь багато світових знаменитостей, в тому числі засновник Microsoft Білл Гейтс, засновник Facebook Марк Цукерберг, колишній президент США Джордж Буш, письменник Стівен Кінг, музиканти, актори і багато інших.

За два місяці на фінансування досліджень було пожертвувано більше 115 мільйонів доларів.

Нагадаємо, 2014 року один з засновників всесвітньо відомої акції Ice Bucket Challenge Корі Гріффін трагічно загинув у віці  27 років. Корі брав участь у заході зі збору коштів для фонду ALS. Йому разом з командою вдалося зібрати близько 100 тисяч доларів, які підуть на розробку ліків від бокового аміотрофічного склерозу. Через кілька годин після заходу Корі пірнув у Атлантичний океан поблизу острова Нантакет з даху будівлі Juice Guys. Чоловік не зміг виплисти. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції