У США розпочали кримінальне розслідування щодо компанії експрезидента Трампа

Дата публікації
Перегляди
224
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США розпочали кримінальне розслідування щодо компанії експрезидента Трампа

Фото: Associated Press

Розслідування стосується можливого шахрайства Trump Organization.

Генпрокуратура Нью-Йорка розпочала кримінальне розслідування щодо організації Trump Organization, яка є керівною компанією колишнього американського президента Дональда Трампа.

Компанія контролює нерухомість та інші активи Трампа, повідомляє ВВС.

Розслідування генпрокурорки Летиції Джеймс стосується можливого шахрайства Trump Organization. Її підозрюють в наданні неправдивої інформації для отримання податкових пільг і забезпечення позик.

"Ми поінформували Trump Organization, що наше розслідування діяльності організації більше не носить чисто цивільний характер. Нині ми активно розслідуємо діяльність Trump Organization у кримінальному ключі разом з окружним прокурором Манхеттена", - йдеться в заяві правоохоронного органу. 

Слід зауважити, що цивільне провадження відкрили у 2019 році. Воно стосувалося твержень, експрезидент завищив вартість своїх активів для банків під час пошуку позик і занизив її, аби зменшити податки. Торік у серпні прокурор Мангеттена Сайрус Венс заявив, що веде кримінальне розслідування фінансових справ Трампа, аби розкрити ймовірні порушення ним законів штату.

Своєю чергою, Дональд Трамп стверджував: справа проти компанії, яку він очолював до 2017 року, завели через політичні мотиви.

Як повідомлялося, американський президент Джо Байден одним указом скасував сім указів, які були підписані його попередником Дональдом Трампом у 2020 році, а також на початку 2021-го. Зокрема, указ "про запобігання онлайн-цензури".

Новини світу: "Фейсбук" залишив Дональда Трампа без доступу до його акаунтів

Новини світу: "Фейсбук" залишив Дональда Трампа без доступу до його акаунтів
Наступна публікація