Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США студентці вдалося посадити аварійний літак на жваву трасу

Дівчина заслужила на похвалу від досвідчених пілотів.

У Лос-Анджелесі дівчині, яка лише вчиться пілотувати, вдалося посадити літак на жваву трасу. Студентка саме здійснювала тренувальний політ, коли зрозуміла, що має проблеми з двигуном, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пілот подала сигнал лиха і запросила аварійне приземлення. Сісти на шосе в годину пік студенці вдалося без жодної шкоди для літака та автомобілів на землі. Колеги-авіатори похвалили дівчину ще й за те, що апарат вдало оминув електродроти.

Як повідомлялося, у перший день літа у Португалії екстренну посадку здійснив Boeing 737 компанії Transavia Airlines. Літак виконував рейс з Нідерландів до Іспанії, проте через жахливий запах, від якого пасажири почали непритомніти, політ довелося екстрено перервати. У багатьох пасажирів почалася блювота.

ВідеоУ Лос-Анджелесі студентці-пілоту вдалося аварійно посадити літак на жваву трасу

Студентка здійснювала тренувальний політ, коли зрозуміла, що має проблеми з двигуном. Пілот подала сигнал лиха і запросила аварійне приземлення. Сісти на шосе в годину пік студенці вдалося без жодної шкоди ні літаку, ані автомобілям на землі. Колеги-авіатори похвалили дівчину ще й за те, що апарат вдало оминув електродроти. 

У Лос-Анджелесі студентці-пілоту вдалося аварійно посадити літак на жваву трасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції