Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США твіт про страшну любов Трампа до горил прийняли за правду

Хтось написав, що у Білому домі є спеціальний канал про життя горил, який замовив Дональд Трамп.

Справжню популярність у Twitter отримав вірусний матеріал, що був виданий за уривок з нової книжки про президенство Дональда Трампа "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". Автор оприлюднив інформацію про те, що після перемоги на виборах Трамп домігся створення цілодобового каналу, присвяченого горилам, пише Voanews.

Зазначається, що за 17 годин повідомлення, що було створене невідомим автором, отримало понад 15 000 ретвітів та 48 000 лайків. Та найцікавіше, що деякі користувачі сприйняли цю історію за правду, оскільки поведінка чинного президента у багатьох викликає здивування.

"У свій перший день у Білому домі президент Трамп поскаржився, що телевізор у його спальні зламаний, бо на ньому не було "каналу про горил". Трамп, здавалося, був переконаний в існуванні каналу, який цілодобово показував горил. Щоб догодити Трампу, співробітники Білого дому зліпили докупи кілька документальних стрічок про горил, який транслювався до спальні Трампа із нашвидкоруч зібраної телевізійної вежі на галявині перед Білим домом. Але Трамп все одно був незадоволений і жалівся, що "горили не б'ються".

Після цього співробітники вирізали усе відео, де горили не билися. Президент був задоволений кінцевим продуктом. У певні дні він дивився цей канал по 17 годин поспіль. Він стає перед телевізором на коліна, майже притуляється обличчям до екрану і починає підбадьорювати горил, кажучи щось на кшталт "добре ти тому іншому вмазав". Я думаю, він вважає, що горили його чують", - йдеться у вірусному повідомленні.

У цього вигаданого тексту з'явилося стільки прихильників, які повірили у правдивість написаного, що автору твіта довелося змінити своє ім'я на "Канал з горилами - це жарт".

"Я вигадав нісенітницю про Трампа, але люди повірили у неї, і я став частиною проблеми", -  написав він.

Нагадаємо, книжка Майкла Вулффа "Вогонь у лють: у Білому домі Трампа" вийшла у  п'ятницю, 5 січня. Вона опинилася у центрі скандалу ще до своєї публікації після оприлюднення деяких уривків.

У адміністрації президента США навіть намагались зупинити публікацію книжки, для чого адвокати Трампа направили листа видавництву Henry Holt & Company з вимогою не випускати її та вибачитися перед президентом.

За словами багатьох публічних осіб, така популярність вигаданої історії про горил свідчить про довірливість до будь-якої фейкової інформації щодо чинного президента.

"Хтось... пожартував, що Трамп дивиться спецканал про горил, який створили, щоб відволікати його протягом дня, і люди в це реально повірили. Це синдром одержимості Трампом", - пише журналіст Ян Майлс Чонг.

Зазначається також, що серед тих, хто повірив у правдивість твиту, були і дуже авторитетні журналісти та експерти, серед яких, зокрема, Ерік Ґарланд, один із активних та дуже плідних медійників та прихильників ідеї про змову виборчого штабу Трампа з Кремлем. Дехто навіть вважає, що саме він і став автором цього жарту. 

Сам Ґарланд на це відповів, що цілодобово б лише й робив, що дивився канал про горил.

А потім навіть змінив інформацію про себе у Twitter, де написав "виконавчий директор цілодобового каналу про горил".

[media type="video" id="386739985"

Відео"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Вогонь і лють зараз відчуває президент Америки, а все через скандальне видання. 5 січня у продаж вийшла книга про перший рік президенства Дональда Трампа під назвою "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". Книга одразу стала світовим бестселлером. У першу добу розкупили усі примірники. Що ж за подробиці у книзі та чому Трамп з усіх сил намагався заборонити її видання – дізнайтесь просто зараз.

"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Залиште свій коментар

Вибір редакції