Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Інтернеті виклали у вільний доступ скандальну книжку про Трампа

Збитки видавця від порушення авторських прав оцінили в 150 тисяч доларів.

Скандальну книжку журналіста Майкла Волффа "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" виклали у вільному доступі в Інтернеті.

Посилання на неї PDF-форматі на Google-диску опублікували на сторінці організації WikiLeaks у Twitter, передає The Chicago Tribune.

Сама книжка у твердій обкладинці коштує на Amazon 18 доларів (близько 500 грн). Тож збитки видавця від порушення авторських прав оцінили в 150 тис. доларів (4,3 млн грн).

Хто саме виклав книжку у вільний доступ, поки що невідомо. Юристи кажуть, що посилання, яке опублікувала WikiLeaks, не є прямим порушенням авторського права. Водночас організацію можуть притягнути до відповідальності за публічне поширення цього посилання.

Нагадаємо, скандальна книжка Майкла Вольфа про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" почала продаватися 5 січня, тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому тлі з'явився. Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді. У книжці журналіст описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, інформація про які, за словами автора, отримана від надійних джерел або ж самих очевидців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції