У США згортають палестинську дипмісію у Вашингтоні як "покарання"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Палестинці продовжують роботу з Міжнародним кримінальним судом проти військових злочинів Ізраїлю.

США повідомили палестинському уряду, що закривають офіс місії Організації визволення Палестини у Вашингтоні.

Про це повідомляє АР.

Зазначається, що адміністрація президента США Дональда Трампа минулого року попереджала про закриття місії у разі, якщо Палестина не розпочне серйозні мирні переговори з Ізраїлем.

"Нам офіційно повідомили, що американська адміністрація закриє наше посольство у Вашингтоні як покарання за продовження роботи з Міжнародним кримінальним судом проти ізраїльських військових злочинів", - сказав палестинський чиновник Саїб Ерекат.

Зазначається, що США зробили такий крок на тлі скорочення фінансування органу ООН, який допомагає палестинським біженцям, та лікарень у Єрусалимі, які обслуговують палестинців.

Організація визволення Палестини - це група, яка офіційно представляє всіх палестинців. Хоча США і не визнають палестинську державність, ОВП підтримувала у Вашингтоні офіс "загальної делегації", який полегшував взаємодію палестинських офіційних осіб з урядом США. Відкриття місії у 1994 палестинці привітали як історичну подію.

Нагадаємо, 4 травня Ізраїль святкував 70-річчя незалежності. До цього дня було приурочено відкриття посольства США в Єрусалимі – першої країни, яка офіційно визнала місто столицею Ізраїлю, що розлютило палестинців. Цей день став найкривавішим за період протестів, сутички спалахнули з більшою силою. Ізраїльські військовослужбовці застосували вогнепальну зброю та сльозогінний газ, в результаті чого, за даними палестинських медиків, загальна кількість жертв за добу зросла до 104 осіб, близько 11 тисяч осіб отримали травми та поранення.

ВідеоСША підтримали Ізраїль у тому, що дії військових проти палестинців були самозахистом

Сутички між палестинськими протестувальниками та ізраїльськими армійцями розпочалися через перенесення посольства США з Тель-Авіва в Єрусалим. Згідно з резолюцією Радбезу, це заборонено через невизначений статус міста. 

США підтримали Ізраїль у тому, що дії військових проти палестинців були самозахистом

Залиште свій коментар

Вибір редакції