У Венесуелі зняли депутатську недоторканість з Гуайдо

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Опозиційному політику тепер загрожує ув'язнення.

У Венесуелі законодавчі збори, прихильні до президента Ніколаса Мадуро, позбавили депутатської недоторканності опозиційного лідера Хуана Гуайдо.

Про це пише Deutsche Welle.

Стосовно Гуайдо в Венесуелі зараз ведеться два розслідування. В кінці березня глава Генерального контрольного управління Венесуели зняв тимчасового президента з поста керівника парламенту країни, а також заборонив йому протягом 15 років займати державні посади. Опозиціонер заявив, що декрет, виданий головним аудитором країни, не має законної сили.

Хто визнав Гуайдо президентом Венесуели. Інфографіка (оновлено)
Хто визнав Гуайдо президентом Венесуели. Інфографіка (оновлено)

Нагадаємо, за час президентства Мадуро Венесуела перетворилась на економічно відсталу державу, в якій придушується свобода слова та опозиція, та потрапила під низку санкцій. На тлі масових заворушень глава парламенту і лідер опозиції країни Хуан Гуайдо оголосив Мадуро "узурпатором", а себе – тимчасовим виконувачем обов'язків президента.

Країни світу розділились у поглядах на те, хто "легітимний" президент Венесуели. 

Тим часом через анонсовані поставки гуманітарної допомоги до Венесуели Мадуро привів до повної бойової готовності армію та перекрив кордони з сусідніми країнами.

ВідеоУ Венесуелі мільйони жителів лишилися без води

У Венесуелі на фоні перебоїв з електрикою через блекаут не працюють насосні станції. Люди вишикувалися у черги, аби набрати воду з вуличних кранів, хоч вона і непридатна для вживання. Однак вибору немає - питна вода в супермаркеті у Каракасі коштує 2 долари за 5 літрів.

У Венесуелі мільйони жителів лишилися без води

Залиште свій коментар

Вибір редакції