У Японії можна буде здійснювати платежі завдяки відбиткам пальців

Програма запрацює вже влітку в 300 магазинах, готелях та ресторанах.

У Японії вводять нову платіжну систему через відбитки пальців. Про це повідомив Mashable з посиланням на японське видання The Yomiuri Shimbun.

Завдяки цій системі японська влада сподівається, що рівень злочинності зменшиться, а туристи будуть менше турбуватися про готівку чи кредитну карту.

Після прибуття до країни туристи матимуть змогу зареєструвати свої відбитки, особисті дані та дані кредитної картки в спеціальному кіоску в аеропорту. Ця інформація буде використовуватися, коли люди забажають щось оплатити в готелі чи магазині. Скануватимуться тільки два пальці.

Програма запрацює вже влітку в 300 магазинах, готелях та ресторанах в найпопулярніших префектурах Японії. За умови успішності системи, навесні 2017 року вона працюватиме по всій країні.

Програма є абсолютно добровільною. Японський уряд сподівається, що до 2020 року, коли Токіо проводитиме Олімпійські ігри, люди почнуть нею повністю користуватися.

У минулому році тематичний парк Huis Ten Bosch в японській префектурі Нагасакі представив подібну платіжну систему за відбитками пальців.

"Система була добре сприйнята клієнтами, у тому числі з дітьми, бо їм не потрібно було діставати гаманці", - розповів представник тематичного парку.

Нагадаємо, раніше на міжнародному конкурсі у Швеції переміг український стартап. Додаток Udonors створили для швидкого контакту між донорами та тими, хто їх потребує.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: