Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Японії можна буде здійснювати платежі завдяки відбиткам пальців

Програма запрацює вже влітку в 300 магазинах, готелях та ресторанах.

У Японії вводять нову платіжну систему через відбитки пальців. Про це повідомив Mashable з посиланням на японське видання The Yomiuri Shimbun.

Завдяки цій системі японська влада сподівається, що рівень злочинності зменшиться, а туристи будуть менше турбуватися про готівку чи кредитну карту.

Після прибуття до країни туристи матимуть змогу зареєструвати свої відбитки, особисті дані та дані кредитної картки в спеціальному кіоску в аеропорту. Ця інформація буде використовуватися, коли люди забажають щось оплатити в готелі чи магазині. Скануватимуться тільки два пальці.

Програма запрацює вже влітку в 300 магазинах, готелях та ресторанах в найпопулярніших префектурах Японії. За умови успішності системи, навесні 2017 року вона працюватиме по всій країні.

Програма є абсолютно добровільною. Японський уряд сподівається, що до 2020 року, коли Токіо проводитиме Олімпійські ігри, люди почнуть нею повністю користуватися.

У минулому році тематичний парк Huis Ten Bosch в японській префектурі Нагасакі представив подібну платіжну систему за відбитками пальців.

"Система була добре сприйнята клієнтами, у тому числі з дітьми, бо їм не потрібно було діставати гаманці", - розповів представник тематичного парку.

Нагадаємо, раніше на міжнародному конкурсі у Швеції переміг український стартап. Додаток Udonors створили для швидкого контакту між донорами та тими, хто їх потребує.

Залиште свій коментар

Вибір редакції