В Єревані тривають масові протести заради призначення виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дострокові парламентські вибори можуть бути оголошені у Вірменії, якщо парламент країни двічі провалить голосування за призначення прем'єр-міністра.

У столиці Вірменії триває масова протестна акція з вимогами оголошення дострокових парламентських виборів.

Про це інформує Reuters.

Мітингувальники зібралися біля будівлі парламенту Вірменії.

“Протест був викликаний неочікуваним рішенням парламенту унести зміни до законодавства, що може відкласти проведення виборів”, - пише видання.

Протестувальників очолює чинний прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, який вимагає призначення виборів на першу половину грудня цього року. “Проведення парламентських виборів було однією із вимог нашої оксамитової революції й було включено до урядової програми, затвердженої парламентом”, - сказав Пашинян.

Дострокові парламентські вибори можуть бути оголошені у Вірменії, якщо парламент країни двічі провалить голосування за призначення прем'єр-міністра. “Пашинян заявив, що він готовий піти у відставку, аби запустити цю процедуру й провести вибори”, - йдеться у матеріалі.

ВідеоУ вірменському парламенті спробують ще раз обрати опозиціонера Ніколу Пашиняна прем'єр-міністром

Повторне голосування запланували на восьме травня. Доти у вірменській столиці та регіонах триватиме акція непокори. Зараз демонстранти блокують дорогу до аеропорту Єревана, не можна проїхати кількома магістралями, не працює метро. Все - через те, що провладні сили намагаються завадити опозиціонеру та лідеру протесту Ніколі Пашиняну посісти головну посаду в країні.

У вірменському парламенті спробують ще раз обрати опозиціонера Ніколу Пашиняна прем'єр-міністром

Нагадаємо, у Єревані у квітні відбулися акції протесту проти призначення екс-президента Саргсяна на пост прем'єр-міністра Вірменії. Незважаючи на багатотисячні протести, парламент Вірменії таки призначив Сержа Саргсяна. На тлі масових заворушень опозиційний лідер Нікол Пашинян оголосив початок "оксамитової революції"Вже 23 квітня прем'єр-міністр Саргсян подав у відставку

1 травня у парламенті відбулися вибори за призначення Пашиняна головою уряду. Парламентарі за лідера опозиції не проголосували. Після протестувальники почали блокувати магістралі, залізницю, шляхи до аеропортів. 8 травня голосуванням парламенту Вірменії лідер опозиційних протестів Нікол Пашинян обраний главою уряду країни. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції