Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС обговорять повне зняття санкцій з Білорусі

Востаннє обмеження з Білорусі знімали у лютому 2016 року.

Єврокомісар з питань розширення політики й сусідства Йоганнес Ган пообіцяв віце-прем'єру Білорусі Анатолію Калініну обговорити зняття обмежень з Білорусі разом із членами Єврокомісії.

Про це повідомляють на сайті Ради міністрів Республіки Білорусь. 

"Сторони обговорили стратегію і участь Білорусі в одному з найважливіших сьогодні міжнародних проектів — "Східне партнерство". Крім цього, заступник прем'єр-міністра порушив питання і про можливе повне зняття санкцій ЄС з нашої країни. Пан Ган зазначив, що обов'язково обговорить цей момент зі своїми колегами-єврокомісарами", — йдеться в повідомленні. 

До слова, санкції проти Білорусі ЄС ввів 1994 із приходом до влади Олександра Лукашенка. Тоді обмежили діяльність кількох підприємств та фізичних осіб.

Основні санкції проти Білорусі Євросоюз зняв у лютому 2016 року. Проте досі діє ембарго на постачання зброї та персональні обмеження проти чотирьох осіб, яких ЄС вважає причетними до зникнення опозиційних політиків 1999 року.

До цього ЄС призупиняв санкції проти Білорусі в жовтні 2015, оскільки білоруська влада звільнила політв'язнів

Нагадаємо, Білорусь шукає альтернативу російській нафті і веде переговори з Іраном про постачання "чорного золота".

Примітно, що раніше Білорусь у півтора разу підвищила вартість транзиту російської нафти. Лукашенко нарікнув, що це через небажання Росії врегулювати ціну на газ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції