Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС визнали, що не мають впливу на Росію щодо Криму

Також у Парижі наголосили, що повернення Криму - це питання дії

У Франції заявив, що наразі ЄС не має механізму достатнього тиску на Росію щодо повернення Криму Україні. Про це під час прес-конференції "Україна і ЄС: розуміння взаємних очікувань" у Парижі заявила директор департаменту Континентальної Європи МЗС Франції Флоранс Манжен, пише "Укрінформ".

За її словами, Мінські угоди не мають достатнього впливу на Москву.

"Щодо Криму, то я хотіла би викласти наше бачення. Потрібно визнати і це правда, що (Мінські угоди) не такий самий механізм. Ми європейці не маємо традиційного, оперативного механізму тиску на Російську Федерацію. У цьому і полягає різниця (з Донбасом), тому повернення Криму (Україні) – це питання не принципів, це питання дії", - заявила французька чиновниця.

Раніщше, у ЄС планують автоматично продовжити дію санкцій щодо окупованого Криму, які припиняють свою дію у червні цього року. Втім, офіційного рішення щодо цього немає. "Позиція ЄС ясна - санкції залишаться в силі до тих пір, поки не буде відновлений суверенітет України", - сказало джерело.

При цьому, що стосується економічних санкцій, то співрозмовник наголосив, що у Брюсселі поки що не знають, яке рішення прийняти з цього приводу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції