У Євросоюзі змінилися правила отримання віз

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правила для безвізу не зміняться.

Починаючи від 2 лютого, Євросоюз офіційно оголосив про запровадження нових правил видачі віз громадянам третіх країн для перебування на території країн ЄС Змін у візовій політиці для країн, які мають безвіз з ЄС, поки не передбачається.

Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

Нові правила  спростять для  відвідувачів процедуру запитів на візу для в’їзду в Європу мають полегшити розвиток туризму, спорту та бізнесу, і водночас надати більше ресурсів для протидії ризику незаконної міграції та загрозам для внутрішньої безпеки.

Нові правила поширюватимуться на громадян всіх країн, які потребують оформлення віз для подорожей в ЄС – таких країн на сьогодні нараховується 105. Водночас жодних змін у візовій політиці не відбудеться для країн, які мають режим безвізових поїздок до ЄС, адже нові правила не поширюються на громадян таких країн.

Нововведення передбачають, що короткотермінові візи для громадян третіх країн є необхідними для в’їзду у країни Шенгенської зони візи, які видаватимуться у будь-якій із перерахованих країн, дозволяють подорож всіма країнами ЄС тривалістю до 90 днів у будь-який період у 180 днів.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що Україна має намір оновити Угоду про асоціацію з ЄС. Це заплановано на 2021 рік. Гончарук пояснив, що Україну цікавить "промисловий безвіз" – ACAA agreement. "Домовленості, які дозволять нашому бізнесу вільно торгувати з європейськими колегами", - пояснив високопосадовець. 

Наприкінці листопада Кабмін на своєму засіданні ухвалив 16 законопроєктів та постанов, які передбачають поглиблення співпраці з Євросоюзом, досягнення відповідності України критеріям членства в ЄС. Також уряд розкрив дані системи моніторингу виконання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. 

Відео Громадяни Великої Британії зможуть подорожувати в Україну без візи

Британці перестають бути членами Євросоюзу і можуть без візи в'їжджати на територію України. Адже на них не розповсюджуватиметься безвізовий режим як для всіх європейців. Аби виправити ситуацію, президент Зеленський спеціально для британців видав окремий указ строком на один рік.  

Громадяни Великої Британії зможуть подорожувати в Україну без візи

Залиште свій коментар

Вибір редакції