Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї добудували першу спецлікарню для заражених коронавірусом

Медзаклад розрахований на 1000 місць.

У китайському місті Ухань, де стався спалах коронавірусу, від якого померли вже 304 людини, завершили будівництво першої з двох тимчасових лікарень, призначених для лікування пацієнтів із новим небезпечним захворюванням.

Про це повідомляється на сайті уряду Китаю.

Як зазначається, спецлікарня розпочне свою роботу у понеділок, 3 лютого, у ній працюватимуть 1400 військових медиків.

Також повідомляється, що лікарня розрахована на 1000 місць, у ній працюватимуть відділення інтенсивної терапії та загальні відділення, а також допоміжні відділення для інфекційного контролю, огляду, спеціальної та радіологічної діагностики.

Окремо вказується, що друга тимчасова лікарня в Ухані, найімовірніше, розпочне роботу 6 лютого.

Фотогалерея Лікарні за десять днів. Як в Ухані, який став епіцентром коронавирусу, будують госпіталі для заражених (9 фото)

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Плейлист 86 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції