День розв'язання складних завдань: гороскоп на 3 лютого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли будь-яке – навіть дуже складне – завдання виявиться до снаги. Його потужна позитивна енергетика дасть можливість рухатися вперед, змітаючи на своєму шляху всі перешкоди, але за однієї умови: треба зосередитися на справах, які дійсно важливі, і відкинути все дрібне і другорядне.

Овен

Не варто звертати увагу на настрій оточення: через людську мінливість вже завтра воно з поганого перетвориться на гарне, а витрачені нерви повернути не можна.

Телець

Важливо пам'ятати про те, що слово – не горобець, і не випускати цього "птаха" на волю без крайньої необхідності. Краще цього дня взагалі дати обітницю мовчання і дотримуватися її хоча б до вечора.

Близнюки

Не рекомендується дослухатися до зауважень інших людей, чого б вони не стосувалися – професійних справ або особистого життя, навряд чи вони будуть продиктовані добрими намірами.

Рак

У будь-якій ситуації потрібно рухатися тільки вперед – відступати шкідливо як для справи, так і для самооцінки: через таку боягузливу тактику вона може серйозно постраждати.

Лев

Нерівний емоційний фон може стати причиною імпульсивних, непередбачуваних і непродуманих вчинків, про які вже завтра доведеться пошкодувати.

Діва

Піклуючись про інших, не варто забувати про себе – день добре підходить для того, щоб відвідати салон краси, прогулятися магазинами, а ввечері прийняти ванну з ароматичними оліями.

Терези

Необхідно перевірити поточні справи – можливо, працюючи над ними, довелося, непомітно для себе, відхилитися від спланованого курсу, але поки ще не пізно все виправити.

Скорпіон

В жодному разі не можна допускати, щоб день минув даремно – його обов'язково потрібно наповнити справами і подіями, інакше згодом доведеться шкодувати про втрачені можливості.

Стрілець

Девіз дня – "що посієш, те й пожнеш": чим більше вдасться зробити на робочому місці цього часу, тим більш солідні дивіденди світять в найближчому майбутньому.

Козеріг

Витрачати сили, відпущені природою в цей день, потрібно максимально економно – моральна та фізична перенапруженість може позначитися на організмі не кращим чином.

Водолій

Бажано звертати увагу на підказки, які цього дня буде надсилати Всесвіт: так, якщо якась справа не лагодиться, значить, від неї треба відмовитися, або хоча б відкласти на кілька днів.

Риби

День категорично не підходить для старту нових справ – швидше за все, вони будуть просуватися з великими затримками, а в результаті можуть і зовсім закінчитися крахом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції