Убивчий коронавірус з Китаю. Кількість жертв перевищила рівень пандемії SARS

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пандемія коронавіруса SARS 2002-2003 років забрала життя 774 осіб.

Від смертоносного коронавірусу з Китаю станом на ранок 9 лютого померли 813 хворих. Інфекцію підхопили понад 37 тисяч людей.

Державний комітет у справах охорони здоров'я КНР у неділю зазначив, що він отримав інформацію про 2656 нових підтверджених випадків зараження пневмонією, викликаною коронавірусом нового типу, а також про 89 нових летальних випадків від цього захворювання за суботу.

Як зазначається, кількість підтверджених випадків захворювання на пневмонію, спричинену коронавірусом нового типу, в материковій частині Китаю сягнула 37 тис. 198,  811 осіб померли. 6188 пацієнтів перебувають у тяжкому стані. Своєю чергою, одужали вже понад 2500 людей.

72% усіх випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом зафіксовано в одній провінції Китаю - Хубей. За межами Китаю зафіксовано 310 випадків у 24 країнах світу, 1 з них з летальними наслідками.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом не зафіксовано.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами.

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 86 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції